ÜCRETSİZ DANIŞIN!

Aşağıda belirtilen iletişim numarasından bize ulaşabilir ve hizmet almadan önce aklınıza takılan her konuda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bilgi İçin : 0 505 433 97 38

Temel Perde Isı Yalıtımı

Sprey poliüretan köpük temel perde beton yüzeylerinde de kullanılmaktadır. Sıvı ve dolduruculuk oranı çok yüksek olduğu için temel perde alanının en iyi şekilde dolarak izolasyon sağlanmasına kolaylık sağlamaktadır.

Geleneksel olarak kullanılan sistemlerde su ve ısı yalıtımı genleşmelerden ve gevşemelerden dolayı zamanla ek yerlerinde oluşan açılmalar sebebiyle yetersiz kalmaktaydı. Sprey poliüretan köpük ile bu eksiklik tamamen giderilmiş hale gelmektedir

Temel perde beton yüzeyine herhangi bir maddeye ihtiyaç kalmadan herhangi bir sabitleyiciye ihtiyaç kalmadan yüksek basınç ile özel tabancasıyla püskürtülen sprey köpük tüm detaylara girinti ve çıkıntılara temas ederek en doğru ve en kaliteli izolasyonu sağlamaktadır.

Temelde yüksek ısı ve su yalıtımını sağlamaktadır. Su ile temas halinde hiçbir şekilde bozulmaz ve koku yapmaz. Buhar bariyerine kesinlikle ihtiyaç duymaz.

Bazı İşlerimiz

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE
ÜCRETSİZ KEŞİF İMKANI

Hemen ısı, su ve ses yalıtımı yaptırarak kazanmak
ve firmamız ile ilgili her türlü konuda iletişim kurmak için lütfen arayın;

Yardıma mı ihtiyacınız var?